ZAGINIONA PRZESYŁKA (NIEAKTYWNY)

od

0 zł.

za grupę

Poziom:

1-4 graczy

75 min

O pokoju

SCENARIUSZ NIEAKTYWNY

 

 

Escape Room stworzony w garażu

Zaginiona przesyłka, to niewielki pokój typu Escape Room. Wykonany jest od podstaw przez miłośnika tego typu rozrywki. W pokoju znajdują się charakterystyczne zagadki. W większości są to kłódki, jednak każda jest inna.

W garażu została zastosowana też jedna zagadka elektryczna i jedna mechaniczna. Również stworzone przeze mnie. Pokój przechodzi fazę zmian i udoskonaleń.

Wyjątkowa kłódka – zagadka

W pokoju znajduje się kłódka literowa, kilka cyfrowych, kłódki na klucz, a także dwie specjalne. Nie będę jednak zdradzał o jakie chodzi. Warto przyjść i zobaczyć dlaczego są wyjątkowe. W szczególności zaś warto zmierzyć się z jedną, którą do tej pory nie spotkałem w żadnym odwiedzonym pokoju. Kłódka sama w sobie jest już zagadką, więc przyjemność z jej rozwiązywania jest jeszcze większa.

75 minut zabawy dla każdego

Pierwsze osoby, które były w pokoju, mają już za sobą kilkadziesiąt Escape Roomów, a i tak spędzili w garażu ok. godziny.

Najnowsze zdjęcia grup można zobaczyć na fanpage.

Pokój jest idealny dla początkujących, a także dla tych wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z prawdziwym klimatem garażu. Czas jest bowiem umowny, a podpowiedzi można brać bez ograniczeń. Idealnie, by poznać, czy ten typ rozrywki jest dla nas.

Graj Za darmo!

Escape Room został stworzony jako prezent urodzinowy. Nie chciałem, by był banalny, więc postanowiłem Żonę wciągnąć w intrygę. Tak więc przez kilka miesięcy powstawał „pokój w garażu”. Po skończonej pierwszej grze, zadzwoniliśmy do znajomych. Przyjechali. Po godzinie stwierdzili, że to była świetna zabawa. Po tym wydarzeniu postanowiliśmy, że damy możliwość zagrania innym osobom, by dały się wciągnąć w ten rodzaj rozgrywki.

Ciągły rozwój

Nie poprzestałem na zostawieniu wszystkiego tak, jak to pierwotnie stworzyłem. W tym momencie wraz z Żoną planuję nieco zmodyfikować fabułę, zrobić ją bardziej edukacyjną. Chcę także zmienić parę zagadek i dodać nowe elementy wystroju.
Wszystko z pasji do Escape Room’ów!

ul. Wiśniowa, 41-600 Świętochłowice